Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Pyzdry
Pauza
Polonia Golina
2:2
Orlik Miłosław
Strażak Licheń Stary
1:1
KP Zryw Dąbie
Sparta Sklejka Orzechowo
1:4
Warta Eremita Dobrów
Polanin Strzałkowo
6:0
GKS Żerków
Pelikan Niechanowo
2:0
Orzeł Grzegorzew
Baszta Przedecz
0:3*
LMKS Czarni Brzeźno
Zjednoczeni Trzemeszno
1:0
LZS Czarni Ostrowite
Warta Krzymów
1:0
Kasztelania II Brudzew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Licheń Stary
Pauza
Warta Pyzdry
1:2
Kasztelania II Brudzew
Orlik Miłosław
1:2
Zjednoczeni Trzemeszno
LZS Czarni Ostrowite
2:2
Polanin Strzałkowo
KP Zryw Dąbie
6:3
Polonia Golina
GKS Żerków
3:2
Sparta Sklejka Orzechowo
Orzeł Grzegorzew
0:0
Warta Krzymów
Warta Eremita Dobrów
3:0
Baszta Przedecz
LMKS Czarni Brzeźno
0:3
Pelikan Niechanowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Golina
Pauza
Kasztelania II Brudzew
2:1
Orzeł Grzegorzew
Zjednoczeni Trzemeszno
5:5
KP Zryw Dąbie
Strażak Licheń Stary
0:1
Warta Pyzdry
Warta Krzymów
3:2
LMKS Czarni Brzeźno
Polanin Strzałkowo
3:2
Orlik Miłosław
Pelikan Niechanowo
2:2
Warta Eremita Dobrów
Baszta Przedecz
0:2
GKS Żerków
Sparta Sklejka Orzechowo
1:6
LZS Czarni Ostrowite
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
Pauza
Strażak Licheń Stary
0:1
Polonia Golina
Warta Pyzdry
1:6
Orzeł Grzegorzew
Orlik Miłosław
3:0
Sparta Sklejka Orzechowo
LZS Czarni Ostrowite
1:1
Baszta Przedecz
Warta Eremita Dobrów
0:4
Warta Krzymów
GKS Żerków
0:1
Pelikan Niechanowo
KP Zryw Dąbie
1:1
Polanin Strzałkowo
LMKS Czarni Brzeźno
0:1
Kasztelania II Brudzew
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polanin Strzałkowo
Pauza
Polonia Golina
4:1
Warta Pyzdry
Zjednoczeni Trzemeszno
0:0
Strażak Licheń Stary
Warta Krzymów
2:1
GKS Żerków
Sparta Sklejka Orzechowo
1:4
KP Zryw Dąbie
Pelikan Niechanowo
4:0
LZS Czarni Ostrowite
Baszta Przedecz
5:2
Orlik Miłosław
Orzeł Grzegorzew
3:1
LMKS Czarni Brzeźno
Kasztelania II Brudzew
0:4
Warta Eremita Dobrów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Sklejka Orzechowo
Pauza
Orlik Miłosław
1:4
Pelikan Niechanowo
Strażak Licheń Stary
2:1
Polanin Strzałkowo
Polonia Golina
3:1
Zjednoczeni Trzemeszno
Warta Pyzdry
9:0
LMKS Czarni Brzeźno
LZS Czarni Ostrowite
0:2
Warta Krzymów
GKS Żerków
2:2
Kasztelania II Brudzew
KP Zryw Dąbie
3:1
Baszta Przedecz
Warta Eremita Dobrów
1:0
Orzeł Grzegorzew
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Baszta Przedecz
Pauza
Zjednoczeni Trzemeszno
2:2
Warta Pyzdry
Warta Krzymów
5:1
Orlik Miłosław
Polanin Strzałkowo
2:2
Polonia Golina
Pelikan Niechanowo
6:2
KP Zryw Dąbie
LMKS Czarni Brzeźno
0:2
Warta Eremita Dobrów
Orzeł Grzegorzew
6:0
GKS Żerków
Kasztelania II Brudzew
4:0
LZS Czarni Ostrowite
Sparta Sklejka Orzechowo
2:4
Strażak Licheń Stary
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Niechanowo
Pauza
Strażak Licheń Stary
0:0
Baszta Przedecz
LZS Czarni Ostrowite
0:1
Orzeł Grzegorzew
Zjednoczeni Trzemeszno
0:2
Polanin Strzałkowo
Polonia Golina
4:0
Sparta Sklejka Orzechowo
Warta Pyzdry
2:4
Warta Eremita Dobrów
Orlik Miłosław
0:0
Kasztelania II Brudzew
GKS Żerków
4:0
LMKS Czarni Brzeźno
KP Zryw Dąbie
4:3
Warta Krzymów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Krzymów
Pauza
Pelikan Niechanowo
3:0
Strażak Licheń Stary
Polanin Strzałkowo
3:0
Warta Pyzdry
Sparta Sklejka Orzechowo
0:7
Zjednoczeni Trzemeszno
LMKS Czarni Brzeźno
2:0
LZS Czarni Ostrowite
Baszta Przedecz
1:2
Polonia Golina
Orzeł Grzegorzew
5:0
Orlik Miłosław
Kasztelania II Brudzew
2:1
KP Zryw Dąbie
Warta Eremita Dobrów
5:2
GKS Żerków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelania II Brudzew
Pauza
Zjednoczeni Trzemeszno
1:0
Baszta Przedecz
Polanin Strzałkowo
1:1
Sparta Sklejka Orzechowo
Polonia Golina
4:2
Pelikan Niechanowo
Warta Pyzdry
1:3
GKS Żerków
Strażak Licheń Stary
2:2
Warta Krzymów
LZS Czarni Ostrowite
1:5
Warta Eremita Dobrów
KP Zryw Dąbie
5:1
Orzeł Grzegorzew
Orlik Miłosław
1:2
LMKS Czarni Brzeźno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Grzegorzew
Pauza
Warta Eremita Dobrów
3:2
Orlik Miłosław
Sparta Sklejka Orzechowo
1:4
Warta Pyzdry
Warta Krzymów
1:4
Polonia Golina
Pelikan Niechanowo
1:0
Zjednoczeni Trzemeszno
GKS Żerków
2:2
LZS Czarni Ostrowite
Baszta Przedecz
2:3
Polanin Strzałkowo
Kasztelania II Brudzew
1:4
Strażak Licheń Stary
LMKS Czarni Brzeźno
3:2
KP Zryw Dąbie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LMKS Czarni Brzeźno
Pauza
Warta Pyzdry
2:3
LZS Czarni Ostrowite
Strażak Licheń Stary
0:1
Orzeł Grzegorzew
Zjednoczeni Trzemeszno
1:2
Warta Krzymów
Polanin Strzałkowo
0:0
Pelikan Niechanowo
Polonia Golina
2:0
Kasztelania II Brudzew
Orlik Miłosław
0:2
GKS Żerków
Sparta Sklejka Orzechowo
2:6
Baszta Przedecz
KP Zryw Dąbie
2:4
Warta Eremita Dobrów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Eremita Dobrów
Pauza
GKS Żerków
3:2
KP Zryw Dąbie
LZS Czarni Ostrowite
4:2
Orlik Miłosław
Baszta Przedecz
1:0
Warta Pyzdry
Warta Krzymów
0:2
Polanin Strzałkowo
Orzeł Grzegorzew
2:1
Polonia Golina
Kasztelania II Brudzew
1:2
Zjednoczeni Trzemeszno
Pelikan Niechanowo
3:0*
Sparta Sklejka Orzechowo
LMKS Czarni Brzeźno
1:4
Strażak Licheń Stary
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Żerków
Pauza
Strażak Licheń Stary
2:3
Warta Eremita Dobrów
Zjednoczeni Trzemeszno
3:0
Orzeł Grzegorzew
Polanin Strzałkowo
3:1
Kasztelania II Brudzew
Polonia Golina
3:0
LMKS Czarni Brzeźno
Warta Pyzdry
5:3
Orlik Miłosław
Sparta Sklejka Orzechowo
1:4
Warta Krzymów
KP Zryw Dąbie
2:1
LZS Czarni Ostrowite
Baszta Przedecz
2:3
Pelikan Niechanowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Czarni Ostrowite
Pauza
GKS Żerków
1:0
Strażak Licheń Stary
Orzeł Grzegorzew
3:3
Polanin Strzałkowo
Kasztelania II Brudzew
7:0
Sparta Sklejka Orzechowo
Orlik Miłosław
2:3
KP Zryw Dąbie
Pelikan Niechanowo
9:0
Warta Pyzdry
Warta Krzymów
7:1
Baszta Przedecz
LMKS Czarni Brzeźno
1:1
Zjednoczeni Trzemeszno
Warta Eremita Dobrów
0:0
Polonia Golina
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Miłosław
Pauza
Strażak Licheń Stary
4:2
LZS Czarni Ostrowite
Pelikan Niechanowo
4:0
Warta Krzymów
Zjednoczeni Trzemeszno
0:5
Warta Eremita Dobrów
Polanin Strzałkowo
2:0
LMKS Czarni Brzeźno
Polonia Golina
1:2
GKS Żerków
Warta Pyzdry
2:3
KP Zryw Dąbie
Baszta Przedecz
2:5
Kasztelania II Brudzew
Sparta Sklejka Orzechowo
0:2
Orzeł Grzegorzew
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Zryw Dąbie
Pauza
Warta Krzymów
5:1
Warta Pyzdry
Kasztelania II Brudzew
1:1
Pelikan Niechanowo
Orlik Miłosław
1:3
Strażak Licheń Stary
LZS Czarni Ostrowite
0:4
Polonia Golina
GKS Żerków
1:1
Zjednoczeni Trzemeszno
Orzeł Grzegorzew
1:2
Baszta Przedecz
Warta Eremita Dobrów
1:2
Polanin Strzałkowo
LMKS Czarni Brzeźno
2:3
Sparta Sklejka Orzechowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Pyzdry
Pauza
Orlik Miłosław
0:1
Polonia Golina
LZS Czarni Ostrowite
0:2
Zjednoczeni Trzemeszno
GKS Żerków
1:2
Polanin Strzałkowo
Kasztelania II Brudzew
2:2
Warta Krzymów
KP Zryw Dąbie
2:1
Strażak Licheń Stary
Orzeł Grzegorzew
0:3
Pelikan Niechanowo
Warta Eremita Dobrów
6:2
Sparta Sklejka Orzechowo
LMKS Czarni Brzeźno
1:3
Baszta Przedecz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Licheń Stary
Pauza
Pelikan Niechanowo
5:0
LMKS Czarni Brzeźno
Kasztelania II Brudzew
1:1
Warta Pyzdry
Polonia Golina
1:5
KP Zryw Dąbie
Warta Krzymów
1:1
Orzeł Grzegorzew
Polanin Strzałkowo
4:1
LZS Czarni Ostrowite
Zjednoczeni Trzemeszno
4:1
Orlik Miłosław
Baszta Przedecz
0:3
Warta Eremita Dobrów
Sparta Sklejka Orzechowo
1:2
GKS Żerków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Golina
Pauza
Orzeł Grzegorzew
3:1
Kasztelania II Brudzew
Warta Eremita Dobrów
2:0
Pelikan Niechanowo
Warta Pyzdry
2:4
Strażak Licheń Stary
Orlik Miłosław
0:2
Polanin Strzałkowo
GKS Żerków
2:0
Baszta Przedecz
LZS Czarni Ostrowite
2:1
Sparta Sklejka Orzechowo
KP Zryw Dąbie
0:3
Zjednoczeni Trzemeszno
LMKS Czarni Brzeźno
0:2
Warta Krzymów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Baszta Przedecz
- : -
LZS Czarni Ostrowite
Zjednoczeni Trzemeszno
Pauza
Warta Krzymów
- : -
Warta Eremita Dobrów
Orzeł Grzegorzew
- : -
Warta Pyzdry
Kasztelania II Brudzew
- : -
LMKS Czarni Brzeźno
Polanin Strzałkowo
- : -
KP Zryw Dąbie
Polonia Golina
- : -
Strażak Licheń Stary
Sparta Sklejka Orzechowo
- : -
Orlik Miłosław
Pelikan Niechanowo
- : -
GKS Żerków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Eremita Dobrów
- : -
Kasztelania II Brudzew
Polanin Strzałkowo
Pauza
Warta Pyzdry
- : -
Polonia Golina
Strażak Licheń Stary
- : -
Zjednoczeni Trzemeszno
Orlik Miłosław
- : -
Baszta Przedecz
GKS Żerków
- : -
Warta Krzymów
LZS Czarni Ostrowite
- : -
Pelikan Niechanowo
KP Zryw Dąbie
- : -
Sparta Sklejka Orzechowo
LMKS Czarni Brzeźno
- : -
Orzeł Grzegorzew
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Baszta Przedecz
- : -
KP Zryw Dąbie
Zjednoczeni Trzemeszno
- : -
Polonia Golina
Warta Krzymów
- : -
LZS Czarni Ostrowite
Orzeł Grzegorzew
- : -
Warta Eremita Dobrów
Kasztelania II Brudzew
- : -
GKS Żerków
Polanin Strzałkowo
- : -
Strażak Licheń Stary
Sparta Sklejka Orzechowo
Pauza
Pelikan Niechanowo
- : -
Orlik Miłosław
LMKS Czarni Brzeźno
- : -
Warta Pyzdry
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Baszta Przedecz
Pauza
Warta Eremita Dobrów
- : -
LMKS Czarni Brzeźno
Polonia Golina
- : -
Polanin Strzałkowo
Warta Pyzdry
- : -
Zjednoczeni Trzemeszno
Strażak Licheń Stary
- : -
Sparta Sklejka Orzechowo
Orlik Miłosław
- : -
Warta Krzymów
GKS Żerków
- : -
Orzeł Grzegorzew
LZS Czarni Ostrowite
- : -
Kasztelania II Brudzew
KP Zryw Dąbie
- : -
Pelikan Niechanowo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pelikan Niechanowo
Pauza
Kasztelania II Brudzew
2:1
Orlik Miłosław
Baszta Przedecz
1:3
Strażak Licheń Stary
Warta Krzymów
1:0
KP Zryw Dąbie
Polanin Strzałkowo
3:4
Zjednoczeni Trzemeszno
Sparta Sklejka Orzechowo
1:5
Polonia Golina
Warta Eremita Dobrów
0:2
Warta Pyzdry
Orzeł Grzegorzew
2:1
LZS Czarni Ostrowite
LMKS Czarni Brzeźno
3:0
GKS Żerków
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Krzymów
Pauza
Orlik Miłosław
1:3
Orzeł Grzegorzew
Zjednoczeni Trzemeszno
1:3
Sparta Sklejka Orzechowo
Polonia Golina
3:3
Baszta Przedecz
Warta Pyzdry
4:5
Polanin Strzałkowo
Strażak Licheń Stary
0:3
Pelikan Niechanowo
GKS Żerków
3:3
Warta Eremita Dobrów
LZS Czarni Ostrowite
6:0
LMKS Czarni Brzeźno
KP Zryw Dąbie
1:3
Kasztelania II Brudzew
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelania II Brudzew
Pauza
Warta Krzymów
0:1
Strażak Licheń Stary
Warta Eremita Dobrów
1:1
LZS Czarni Ostrowite
Sparta Sklejka Orzechowo
3:2
Polanin Strzałkowo
GKS Żerków
1:1
Warta Pyzdry
Baszta Przedecz
2:2
Zjednoczeni Trzemeszno
Orzeł Grzegorzew
4:1
KP Zryw Dąbie
Pelikan Niechanowo
3:0
Polonia Golina
LMKS Czarni Brzeźno
1:2
Orlik Miłosław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości